SAMAZINI ESOŠĀS KREDĪTU PROCENTU LIKMES

Aizpildi pieteikumu un pievieno esošos kredītu līgumus, un mēs vienosimies ar aizdevējiem par zemākām procentu likmēm! Tas ir drošs veids, kā samazināt Tavu kredītu ikmēneša maksājumu un atmaksas termiņu.

save money

SAŅEM KREDĪTU AR LKPP ZEMĀKU PROCENTU GARANTIJU®

Mēs pārspēsim citu piedāvājumu! Izaicini mūs un pievieno jebkura aizdevēja vai salīdzināšanas platformas piedāvājumu, un mēs apstiprināsim vēl zemāku procentu likmi.
Ja pieteikumā netiks pievienots citu piedāvājums, tad Tavu sniegto informāciju izmantosim dzīvā saziņā ar aizdevējiem un apstiprināsim pēc iespējas zemāku procentu likmi. Mūsu iesaistīšanās nodrošina zemāku procentu likmi, jo aizdevēji apstiprina standarta procentu likmes, savukārt, salīdzināšanas platformu piedāvājumu klāstā bieži vien ir tikai ātrie kredīti.

NEW promotions

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA DROŠĪBA

Mūsu ikdienas darbs notiek pa telefonu, stingrā saskaņā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likumu (saite) un Datu valsts inspekcijas vadlīnijām par personas datu apstrādi telemārketinga vajadzībām (saite). SIA LATVIJAS KREDĪTŅĒMĒJU PALĪDZĪBAS PROGRAMMA ir licencēts kredītu starpnieks (licences nr. KS-15). (Saite uz oficiālo kredītu starpnieku reģistru).

NEW gdpr

 

  samazināja esošos procentus
passage of time  pēdējo 24 stundu laikā

 

   apmeklēja mājaslapu
passage of time  pēdējo 24 stundu laikā

LKPP.LV © 2021-2022